Комфорт і безпека

Гаражні ворота

Гаражні ворота

Якість марки

Промислові ворота

Промислові ворота

Великий комфорт

Приводи для воріт

Приводи для воріт

Комплексні рішення

Докове обладнання

Кращий вибір

Двері

Двері

Захист і безпека

Ролети шлагбауми

Ролети шлагбауми
 

ГАРАЖНІ ВОРОТА

► Секційні ворота
► Ролові ворота
► Підйомно-поворотні
    ворота
► Електроприводи

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

► Секційні ворота
► Ролові ворота
► Швидкісні ворота

ПРИВОДИ ДЛЯ ВОРIТ

► Приводи для відкатних
    воріт
► Приводи для розпашних
    воріт

ДОКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

► Перевантажувальні мiстки
► Герметизатори воріт
► Шлюз-тамбури
► Додаткове
    оснащення

ДВЕРІ

► Внутрішні двері
► Багатофункціональні
    двері
► Вхідні двері

РОЛЕТИ ШЛАГБАУМИ

► Ролети
► Шлагбауми
► В'їзні ворота

Промислові секційні ворота

Надміцні двостінні сталеві ворота SPU F42


Модель сталевих воріт SPU F42 від компанії Hormann характеризується міцними сталевими секціями з підвищеними теплоізоляційними показниками і тому широко застосовуються в промислових приміщеннях з постійною системою опалення. Додатковою перевагою служить фірмова поверхню Micrograin, має найтоншу структуру профілю і елегантну гладку поверхню.

Технологія виробництва

Сталеве двостінного полотно воріт за стандартною технологією рівномірно заповнюється піноматеріалом товщиною 42 мм, надійно склеивающимся з панелями зсередини. Така конструкція стійка до будь-яких температурних і хімічних впливів. Полотно воріт додатково може бути покрито відбитком ≪Stucco≫ або поверхнею Micrograin. Стандартні секційні габарити: 625/750 мм і 375/500 мм. Опції за бажанням замовника - скління секцій, монтаж хвіртки без порогу для пересування персоналу.  

Сталеві ворота SPU 67 Thermo з подвійною теплоізоляцією

Промислові сталеві ворота моделі SPU 67 Thermo застосовуються в установках з підтриманням низкохолодового мікроклімату для збереження швидкопсувних продуктів харчування. Їх конструкція забезпечує мінімальні втрати температурного режиму в зоні отвору і герметичність всього приміщення.

Ефективні ізоляційні властивості

Сталеве двостінного полотно воріт за стандартною технологією рівномірно заповнюється теплоізоляційним пенополиуританом товщиною 67 мм, надійно склеивающимся з панелями зсередини. В імовірних зонах температурних втрат (перемички панелей, область підлоги) використовуються подвійні ущільнювачі для підвищення ефективності герметизації воріт

Сучасні алюмінієві ворота APU F42, F42 Thermo і APU 67 Thermo зі сталевим цоколем 

Моделі секційних алюмінієвих воріт APU F42, F42 Thermo і APU 67 Thermo - приклад оптимальної функціональної комбінації двостінного сталевого полотна і алюмінієвих рам скління. Заводські тестування підтверджують надійність даної конструкції, її міцність і ефективність світлопропускної здатності. Допускається безліч варіантів дизайну полотен сталевих воріт зі скляними секціями висотою 500, 750,1000 або 1500 мм.

Індивідуальні варіанти дизайну

Суцільна цокольна секція рівномірно виконана теплоізоляційним поліуретановим наповнювачем товщиною 42 і 67 мм і оброблена високоякісним грунтовим покриттям. Концептуальна технологія компанії Hormann робить дані секційні ворота сверхустойчивыми, изностойкими і довговічними в процесі експлуатації. Можливе замовлення додаткової хвіртки без порогу для комфортного пересування персоналу.

Сучасні ворота з алюмінію ALR F42, F42 Thermo і ALR 67 Thermo


Особливої привабливості секційні ворота ALR F42, F42 Thermo і ALR 67 Thermo досягли завдяки нестандартному підходу дизайнерів при розробці даного елемента промислового приміщення. Зокрема, акцент на велику площу скління надав секціях більш сучасний, легкий і прозорий спосіб. При цьому їм вдалося зберегти основні функціональні якості фірмових воріт компанії Hormann - висока теплоізоляція, оптимальний рівень природного освітлення, підвищену стійкість і міцність. Моделі ALR F42, F42 Thermo і ALR 67 Thermo рекомендують використовувати для підтримки комфортного мікроклімату всередині приміщення та у випадках високої прохідності.

Індивідуальні варіанти обробки воріт

Асортимент комплектуючих до секційним воротам ALR F42, F42 Thermo і ALR 67 Thermo від компанії Hormann включає профілі шириною 42 і 67 мм, гармонійну із загальним дизайном хвіртку без порога, чорні штапики для скління внутрішньої сторони.

Елегантні секційні ворота ALR F42 Glazing, ALR67 Thermo Glazing і ALR F42 Vitraplan

Ворота ALR 67 Thermo Glazing і ALR F42 Vitraplan являють собою шедевр дизайнерської майстерності фахівців компанії Hormann, так як мають максимальну площу скління і прозорість. Вони ідеально підходять для оформлення будівель павільйонного типу. Опція захисту від защемлення пальців в обов'язковому порядку представлена в даних промислових секційних воротах. Модель ALR 67 Thermo Glazing рекомендується в приміщеннях з підвищеними теплоізоляційними вимог, так як складається з профілів з термічним наповнювачем товщиною 67 мм

Два колірних рішення моделі воріт ALR F42 Vitraplan

Компанія Hormann розширює можливості вибору серед двох відтінків скління - коричневий або сірий, і відповідний тону скла темний колір профілю рами.

10 бажаних кольорів двостінних сталевих секцій 42 мм від компанії Hormann


  

2 бажаних кольору двостінних сталевих секцій 67 мм від компанії Hormann


  

Приклади можливих варіантів напрямних


Фланцевий привід WA 300 S4

Компанія Hormann стандартно виконує фланцевий привід WA 300 S4 з плавним пуском і плавним остановом для щадного режиму роботи і плавного ходу воріт. Допускається її встановлення двома різними способами: вертикальний і діагональний. За рахунок автоматики відключення приводу немає необхідності встановлювати запобіжник замикає контур або інші додаткові елементи.

Розміри воріт:

- Макс. ширина воріт 6000 мм
- Макс. висота воріт 4500 мм

Фланцевий привід WA 400 / WA 400 M

Привід для кріплення на фланці WA 400

- потужний і міцний;
- швидко і просто монтується на валу;
- мінімум втрат простору.
- може комбінуватися з блоком управління A / B445, A / B460, B460 FU.


Привід з ланцюговою передачею WA 400

Привід WA 400 з ланцюговою передачею рекомендується при невеликому бічному просторі для всіх типів воріт заввишки до 7500 мм. Для типів направляючих L, LD необхідний привід з ланцюговою передачею. Може комбінуватися з блоком управління A / B445, A / B460, B460 FU.Привід для монтажу посередині WA 400 M

Встановлюється на пружинному вале, не вимагає додаткового бічного кріплення. Привід WA 400 М стандартно поставляється з безпечної розблокуванням і адаптується до будь-якого типу направляючих. Може комбінуватися з блоком управління A / B445, A / B460, B460 FU.

Новини

Виїзд на об'єкт, заміри та технічна консультація - входить у вартість!

Вистачить мріяти! Час замовляти гаражні секційні ворота Hörmann. Секційні гаражні ворота 540 €. Ви економите 40 %
детальніше ...

Акція: гаражні ворота 330 €.
детальніше ...

Акція: гаражні ворота з 2-ух річною гарантією!


Акція

Детальніше при натисканні на картинку

СертифIкат

Контакти

08130 Київська обл. Києво-Святошинський р-н.
c. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Соборная 2Б

тел.: (044) 229 35 59
т.ф.:  (044) 406 53 31
т.м.:  (067) 447 95 65, (068) 957 92 77,
          (095) 428 34 67

E-mail: dobbi.ua@gmail.com